W jaki sposób mogę zmienić swój numer telefonu?

W profilu Gieldawalut.com bardzo istotne jest aby telefon do autoryzacji był aktualny, ponieważ bez tego korzystanie z pełnej funkcjonalności serwisu nie będzie możliwe (np. dokonanie wypłaty wymaga potwierdzenia kodem SMS, przychodzącym na aktualny numer telefonu). Dlatego każdemu użytkownikowi udostępniamy opcję aktualizowania danych,

Po zalogowaniu się w Gieldawalut.com wystarczy wejść w zakładkę Moje dane i konta bankowe. Tam będą znajdowały się aktualne dane wraz z numerem telefonu, podanym podczas rejestracji.

Po wybraniu opcji ZMIEŃ wpisz nowy numer kontaktowy, a następnie zatwierdź przyciskiem POTWIERDŹ.

Co w momencie gdy poprzedni numer już nie jest aktywny, zgubiono poprzednią kartę sim lub wpisano błędnie numer?

Jeżeli nie masz dostępu do poprzedniego numeru lub wpisałeś błędny numer to wystarczy napisać wiadomość na pomoc@gieldawalut.com z adresu e-mail który jest loginem do serwisu Gieldawalut.com z prośbą o zmianę  numeru telefonu i podaj w treści poprawny.

Jeżeli numer należy do polskiego operatora, nie wprowadzacie prefiksu kraju. Gdy natomiast numer telefonu należy do operatora zagranicznego, należy go poprzedzić prefiksem danego kraju ze znakiem +.

Certyfikaty

Dlaczego Gieldawalut.com

  • Oszczędności do 9% na wymianach
  • Wymiany walut online przez 24h/7 dni
  • Automatyczne rozksięgowanie środków

Więcej o Gieldawalut.com?

Gieldawalut.com to zaawansowana technologicznie, nowoczesna i bezpieczna platforma umożliwiająca wymianę walut przez Internet. Kupując np. 10 000 euro można oszczędzić nawet kilka tysięcy złotych.

Sprawdź