Jak założyć konto w Gieldawalut.com?

Założenie konta w Gieldawalut.com jest procesem w pełni zautomatyzowanym, którego dokonacie Państwo przez Internet w przeciągu chwili. Można to zrobić w każdym momencie, z każdego miejsca, całkowicie bezpłatnie. Wystarczy dokonać rejestracji, która jest bezpłatna. Możecie Państwo założyć konto firmowe albo indywidualne. W pierwszej kolejności odwiedzić  należy naszą stronę i poprawnie wypełnić formularz rejestracyjny „Załóż darmowe konto”. Następnie wystarczy podać adres e-mail oraz hasło i kliknąć w przycisk „Załóż konto”. Wtedy z serwisu Gieldawalut.com automatycznie zostaje wysłany na Państwa e-mail link aktywacyjny, w który należy kliknąć w celu potwierdzenia rejestracji. Od chwili potwierdzenia macie już pełny dostęp do funkcjonalności Gieldawalut.com. Możecie w dowolny sposób zarządzać swoim kontem, aktualizując dane, wpłacając środki, składając zlecenia wymiany waluty i dokonując wypłat na wskazany rachunek w Polsce bądź za granicą.

Ponadto, jeśli posiadacie Państwo lub otworzycie rachunek w banku, z którym współpracujemy, przelewy walutowe będą szybsze i bezpłatne! Do banków, u których posiadamy rachunki należą: Alior Bak (dawny BPH SA), PEKAO SA, BZ WBK (dawny Kredyt bank), PKO BP (dawny Nordea Bank), grupa mBank (BRE Bank, MultiBank, mBank) oraz Raiffeisen Polbank.

Informujemy, że w ramach grupy mBank (BRE Bank, MultiBank, mBank) występują opłaty za przelewy bankowe w wysokości 5 zł dla waluty EUR i 10 zł dla walut: CHF, GBP, USD.

Certyfikaty

Dlaczego Gieldawalut.com

  • Oszczędności do 9% na wymianach
  • Wymiany walut online przez 24h/7 dni
  • Automatyczne rozksięgowanie środków

Więcej o Gieldawalut.com?

Gieldawalut.com to zaawansowana technologicznie, nowoczesna i bezpieczna platforma umożliwiająca wymianę walut przez Internet. Kupując np. 10 000 euro można oszczędzić nawet kilka tysięcy złotych.

Sprawdź