Więcej o Gieldawalut?

Gieldawalut.pl to elastyczna platforma społecznościowej wymiany walut.

Przekonasz się jak dużo możesz zaoszczędzić dzięki współpracy z platformą wymiany walut online. Rejestracja, a tym bardziej wizyta na stronie do niczego Państwa nie zobowiązują, bowiem zanim podejmiecie decyzję o sfinalizowaniu transakcji, możecie skorzystać z kalkulatora korzyści oraz kalkulatora walut, pomocnych aplikacji, które udostępniamy na stronie internetowej www.gieldawalut.com Utwierdź się w przekonaniu, że warto pozostać z nami na zawsze!

Wziąwszy pod uwagę wszystkie powyższe zagadnienia, stworzyliśmy nowoczesną, w pełni bezpieczną platformę wymiany walut, przyjazną każdemu przedsiębiorcy. Przy regularnej współpracy z Gieldawalut.com zależnie od częstotliwości i wysokości transakcji, Państwa firma może zyskać nawet kilkanaście tysięcy złotych w skali miesiąca, ponieważ w przeciwieństwie do tradycyjnych placówek nie pobieramy spreadu walutowego, oferujemy korzystne kursy i elastycznie podchodzimy do negocjacji. Jedyną opłatę związaną z wymianą waluty stanowi u nas niewielka prowizja- maksymalnie 0,2%  lub znacznie mniej, ponieważ po przekroczeniu miesięcznego obrotu 200 000 zł na koncie w Gieldawalut.com czeka na Państwa rabat.  Oferujemy również darmowe wypłaty PLN do wszystkich banków, co z pewnością zadowoli eksporterów.
Aby zrealizować transakcję wystarczy parę minut, gdyż nie musicie w tym celu nawet wychodzić z domu czy siedziby firmy (wystarczy dostęp do Internetu), mogąc tym samym poświęcić czas na działania związane z doskonaleniem swego biznesu. Gwarantujemy bezpieczną, sprawną i prostą realizację każdego zlecenia. Wybierając kurs najlepszy dostępny, pieniądze zostają przewalutowane natychmiast.

Biorąc pod uwagę fakt, iż naszymi Klientami bardzo często są przedsiębiorcy, dbamy o to, aby zostały zachowane wszelkie niezbędne dla nich formalności. Firma, która wymienia walutę przez platformę Gieldawalut.com bez problemu otrzyma fakturę VAT, będącą ważnym dokumentem przy rozliczaniu miesięcznych kosztów oraz potwierdzenie transakcji zawartych w Gieldawalut.com. Może ją oczywiście otrzymać każdy Klient, nie tylko biznesowy, przy czym nie musicie Państwo w tej sprawie wysyłać maili ani kontaktować się z nami telefonicznie. Fakturę VAT  można bowiem pobrać logując się na swoim koncie, wchodząc następnie w zakładkę ”Moje Dane i Konta”

Rejestrując się na platformie Gieldawalut.com, podobnie zresztą jak np. w sklepie  internetowym czy na portalu aukcyjnym, zamieszczacie Państwo w formularzu swoje dane osobowe lub dane Waszej firmy. Czy jest to niezbędne? Tak, ponieważ bez ich uwzględnienia współpraca z Gieldawalut.com po prostu nie byłaby możliwa. Zarówno dla Państwa bezpieczeństwa jak i bezpieczeństwa platformy musimy mieć możliwość weryfikacji od kogo otrzymaliśmy przelew środków i czy pieniądze zostały później wypłacone przez upoważnioną do tego osobę. Na adres mailowy podany w formularzu wysyłamy potwierdzenia zlecenia wymiany oraz dyspozycje wypłaty środków wszystko po to, aby zapewnić najwyższą jakość usług, dbając o pełną wiarygodność każdego kroku jaki zostaje podjęty przez Państwa, w obrębie konta w Gieldawalut.com. Wypłatę dodatkowo uwierzytelnić trzeba jednorazowym kodem SMS, przekazywanym na Państwa nr telefonu komórkowego (dlatego prosimy o jego poprawne  podanie). Jednocześnie informujemy, że zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych, przekazane nam informacje nie będą udostępniane innym podmiotom, a jedynie przechowywane w naszej bazie i wpisane do ogólnokrajowego rejestru zbioru  danych osobowych.
Współpracując z Gieldawalut.com zawsze możecie liczyć na szybkość, wygodę i korzystne kursy.
Jesteśmy dla Ciebie i Twojego biznesu zawsze i wszędzie, dostępni 24/7.

Certyfikaty

Dlaczego Gieldawalut.com

  • Oszczędności do 9% na wymianach
  • Wymiany walut online przez 24h/7 dni
  • Automatyczne rozksięgowanie środków

Więcej o Gieldawalut.com?

Gieldawalut.com to zaawansowana technologicznie, nowoczesna i bezpieczna platforma umożliwiająca wymianę walut przez Internet. Kupując np. 10 000 euro można oszczędzić nawet kilka tysięcy złotych.

Sprawdź