Bloomberg prezydentem USA?

Miliarder Michael Bloomberg poinformował, że wystartuje w wyborach prezydenckich w 2020 roku, by „pokonać Donalda Trumpa i odbudować Amerykę”.
Bloomberg, którego majątek szacuje się na od 50-55,5 mld dolarów, zamierza sfinansować swoją kampanię z własnych środków i nie przyjmować datków.

„Inflacja jest jak najbardziej w „ryzach”, ale nie chciałbym tego problemu stracić z oczu; Polska ma być krajem coraz bardziej rosnących płac, to jest podstawa naszej polityki” – powiedział polski premier Mateusz Morawiecki. Przypomnijmy, że ceny towarów i usług konsumpcyjnych w październiku 2019 r. wzrosły o 2,5% rok do roku.

Sprzedaż detaliczna za październik wzrosła realnie o 4,6% r/r. Wczorajszy odczyt wyraźnie poprawił nastroje po fatalnym odczycie we wrześniu.ierwszy od połowy października przekroczył poziom 4,30 zł. Polskiej walucie mogą ciążyć obawy o postępujące spowolnienie wzrostu gospodarczego. O godzinie 10.00 kurs euro (EUR) wynosił 4,3031.

Wczoraj chińskie ministerstwo handlu poinformowało, że główni negocjatorzy z Chin i Stanów Zjednoczonych odbyli rozmowę telefoniczną. Wschód jest gotowy na podpisanie pierwszej umowy handlowej.

O godzinie 10:00 – kurs dolara (USD) – 3,9056, kurs franka (CHF) – 3,9154, kurs funta (GBP) – 5,0286.

Ekspert Gieldawalut.com

Certyfikaty

Dlaczego Gieldawalut.com

  • Oszczędności do 9% na wymianach
  • Wymiany walut online przez 24h/7 dni
  • Automatyczne rozksięgowanie środków

Więcej o Gieldawalut.com?

Gieldawalut.com to zaawansowana technologicznie, nowoczesna i bezpieczna platforma umożliwiająca wymianę walut przez Internet. Kupując np. 10 000 euro można oszczędzić nawet kilka tysięcy złotych.

Sprawdź