Zmiany w Gieldawalut.com

Miło nam Państwa poinformować, że platforma giełdy wymiany walut Gieldawalut.com, po dziesięciu miesiącach działalności została przeniesiona na Spółkę docelową Payholding Sp. z o.o. o Kapitale Zakładowym 500 000 PLN. Dzięki tym zmianom platforma Gieldawalut.com uzyskała nowe możliwości rozwoju, co przyczyni się do udoskonalenia świadczonych usług.

Internetowa platforma wymiany walut Gieldawalut.com umożliwia dokonywanie wymiany walut bez ponoszenia kosztów spreadów. Jest to propozycja skierowana między innymi do przedsiębiorstw prowadzących działalność gospodarczą na międzynarodowych rynkach oraz do osób posiadających kredyty hipoteczne w obcej walucie, podróżujących i pracujących za granicą oraz posiadających konto walutowe w Polsce. Jest to łatwa i szybka metoda wymiany walut nie wymagająca wychodzenia z domu lub firmy.

Gieldawalut.com to zaawansowana technologicznie, nowoczesna i bezpieczna platforma umożliwiająca wymianę walut przez internet. Gieldawalut.com duże korzyści może przynieść przedsiębiorcom. Kupując w Gieldawalut.com np. 10 000 euro firma może oszczędzić nawet kilkaset złotych. Tradycyjny bank lub kantor sprzedając walutę dolicza do jej kursu marżę ustalając w ten sposób kurs sprzedaży. Różnica między nim, a kursem, po którym walutę kupuje, to tak zwany spread walutowy. Stanowi on koszt większości transakcji walutowych. W bankach, w przypadku euro, wynosi on około 7%, w internetowym kantorze Gieldawalut.com jest to 0 %, a wymiana jest realizowana bez dodatkowych opłat, czy prowizji. Kupując np. 10 000 euro w Gieldawalut.com przedsiębiorca może oszczędzić średnio około 900 zł. W Gieldawalut.com wymiana odbywa się bezgotówkowo, po kursie lepszym niż w banku, czy tradycyjnym kantorze.

Gieldawalut.com to także oszczędność czasu i bezpieczeństwo realizowanych transakcji. Osoby wymieniające waluty przez internet nie muszą nosić gotówki, dzięki czemu nie narażają się na jej utratę w drodze do lub z banku czy kantoru. Wymiana przez internet to duża oszczędność czasu, który można spożytkować na inne zajęcia. Gieldawalut.com jest dostępny 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Dzięki temu w sposób ciągły można śledzić aktualne kursy i składać zlecenia w każdym czasie i z dowolnego miejsca.

W Gieldawalut.com można także grać na wymianie walut. Kupując waluty gdy są tanie, a sprzedając gdy drożeją można zarabiać na takich transakcjach.

Aby dokonywać wymiany walut za pośrednictwem platformy wystarczy w prosty sposób założyć bezpłatne konto na Gieldawalut.com oraz posiadać we własnym banku konta walutowe i złotowe. Interfejs Gieldawalut.com jest bardzo intuicyjny, przejrzysty i nie sprawi nikomu kłopotu z obsługą. Każda transakcja jest rejestrowana na osobistym koncie w Gieldawalut.com, a użytkownik każdorazowo otrzymuje sms powiadamiający o dokonywanych transakcjach wypłaty, nawet tych cząstkowych. Za każdą przeprowadzoną transakcję można pobrać z własnego konta użytkownika fakturę.

Certyfikaty

Dlaczego Gieldawalut.com

  • Oszczędności do 9% na wymianach
  • Wymiany walut online przez 24h/7 dni
  • Automatyczne rozksięgowanie środków

Więcej o Gieldawalut.com?

Gieldawalut.com to zaawansowana technologicznie, nowoczesna i bezpieczna platforma umożliwiająca wymianę walut przez Internet. Kupując np. 10 000 euro można oszczędzić nawet kilka tysięcy złotych.

Sprawdź