Katastrofa coraz bliżej

Z upływem godzin coraz bliżej jest do zrealizowania negatywnego scenariusza rozwodowego Wielkiej Brytanii z Unią Europejską. Maleją szanse na akceptację wynegocjowanych zapisów Brexitowych przez parlamentarzystów brytyjskich. Rośnie liczba przeciwników premier May, nawet w szeregach jej własnej partii. Dodatkowo wczoraj głos w sprawie zabrał szef Banku Anglii, który przedstawił katastroficzne wizje opuszczenia wspólnoty bez żadnego porozumienia. Wizja banku to prawdziwa apokalipsa. Brak porozumienia miałby skutkować spadkiem PKB nawet o 8% w pierwszym roku, załamaniem na rynku nieruchomości, które doprowadziłoby do spadku cen o jedną trzecią, czy też spadkiem wartości kursu funta do mniej niż jednego dolara.

Od wczoraj funt stracił do złotego cztery funty. Po godzinie 12-tej funt kosztował 4,82 złotego. Za euro płacono 4,29, za dolara 3,78, a za franka 3,79 złotego.

Ekspert Gieldawalut.com

Certyfikaty

Dlaczego Gieldawalut.com

  • Oszczędności do 9% na wymianach
  • Wymiany walut online przez 24h/7 dni
  • Automatyczne rozksięgowanie środków

Więcej o Gieldawalut.com?

Gieldawalut.com to zaawansowana technologicznie, nowoczesna i bezpieczna platforma umożliwiająca wymianę walut przez Internet. Kupując np. 10 000 euro można oszczędzić nawet kilka tysięcy złotych.

Sprawdź