Dla biznesu

Oferta dla Twojej firmy sprawdź szczegóły

Najbardziej innowacyjna platforma do wymiany walut

Poniżej przedstawiamy akcje promocyjne, które specjalnie zostały przygotowane dla nowych klientów jak i obecnych oraz oferta przelewów Ekspresowych w walucie EUR wysyłanych na cały świat. Wybierz jedną z akcji promocyjnych idealną dla twojego biznesu.

Kurs najlepszy dostępny z 90% rabatem

Oszczędzisz 90% prowizji przez pierwszy miesiąc wymiany walut załóż bezpłatne konto.

W trakcie trwania promocji Kurs najlepszy dostępny z 90% rabatem przez pierwszy miesiąc wymiany walut prowizja od wymiany wyniesie tylko 0,02% zamiast 0,2% ...

Sprawdź

Importujesz w EUR?

Szybkie przelewy zagraniczne Expres Target

Oszczędzaj i korzystaj. W gieldawalut płatność można zrealizować także w systemie Target.

Płatności są realizowane w trybie ekspresowym realizacji, w terminie D (w dniu zlecenia).

Sprawdź

Dlaczego my?

Szybkość, bezpieczeństwo i wygoda w dokonywania transakcji walutowych to główne atuty korzystania z internetowej platformy wymiany walut Amronet.pl

Działamy 24 h/ 7 dni w tygodniu. Przyjmujemy oraz wysyłamy walutę na cały świat. Walutę EUR wysyłamy w trybie Ekspresowym to znaczy w kilkadziesiąt minut jest na koncie kontrahenta.

Jakie waluty obsługujemy?

Za pośrednictwem Amronet.pl można kupować PLN, EUR, USD, GBP oraz CHF. Amronet swoją ofertę kieruje zarówno do przedsiębiorców jak i klientów indywidualnych.

Ile kosztuje kupno waluty?

Jedyną opłatą, jaką ponosi klient jest niewielka prowizja od 0,2% do 0,08%. Amronet.pl nie pobiera spreadu walutowego. Rejestracja jest bezpłatna.

Kim jesteśmy

Amronet jest najnowocześniejszą platformą wymiany walut na internetowym rynku. Opartą o algorytm sztucznej inteligencji, kontrolujący cały proces obsługi klienta i jego transakcji. Amronet.pl jest platformą umożliwiającą wymianę walut pomiędzy użytkownikami serwisu.

Partnerzy

Obsługujemy wszystkie banki w Polsce. Sprawdź

Certyfikaty