Co się dzieje z moimi środkami, kiedy zapomnę podać indywidualny tytuł przelewu GW… ?

Rejestrując się w Gieldawalut.com każdy z Państwa otrzymuje indywidualny tytuł przelewu, zaczynający się od GW…, raz na zawsze przypisany do konta użytkownika. W skład indywidualnego tytułu przelewu wchodzi ciąg znaków. W odniesieniu do korzystania z usług platformy Gieldawalut.com indywidualny tytuł przelewu jest równie ważny jak np. PESEL  gdyż umożliwia szybkie i bezproblemowe zasilenie portfela z każdego miejsca na świecie. Możecie go Państwo wraz z numerem rachunku przekazać zaufanej osobie: członkowi rodziny, przyjacielowi czy kontrahentowi, a wtedy środki wpłacone przez tą osobę automatycznie zostaną zaksięgowane na Waszym koncie w Gieldawalut.com. Powiadomienie o tym, że portfel został zasilony niezwłocznie otrzymacie w postaci wiadomości SMS oraz e-mail. Od razu po zasileniu portfela możecie swobodnie dysponować pieniędzmi, dokonując przewalutowania, a następnie wypłaty na wskazany rachunek w Polsce lub za granicą. Jeśli posiadacie Państwo kartę bankomatową do konta walutowego, po przelaniu środków na to konto, możecie wypłacić walutę w gotówce za granicą, co stanowi rozwiązanie praktyczne i oszczędne.

W sytuacji gdy pominiecie Państwo indywidualny tytuł przelewu Wasze pieniądze będą bezpieczne, ale wydłuży się czas księgowania tych środków na koncie w Gieldawalut.com. Identyfikacja wpłaty nie odbędzie się bowiem automatycznie, a środki trafią na tzw. konto techniczne do momentu wyjaśnienia wpłaty.

Certyfikaty

Dlaczego Gieldawalut.com

  • Oszczędności do 9% na wymianach
  • Wymiany walut online przez 24h/7 dni
  • Automatyczne rozksięgowanie środków

Więcej o Gieldawalut.com?

Gieldawalut.com to zaawansowana technologicznie, nowoczesna i bezpieczna platforma umożliwiająca wymianę walut przez Internet. Kupując np. 10 000 euro można oszczędzić nawet kilka tysięcy złotych.

Sprawdź