Jak długo trwają wpłaty i wypłaty do i z portfela?

Najszybciej przelew (wpłatę lub wypłatę) zrealizujecie Państwo w obrębie banków zintegrowanych z Gieldawalut.com , czyli: BZ WBK SA (w tym były Kredyt Bank), PEKAO SA, PKO BP (w tym dawny Nordea Bank), grupy mBank (BRE Bank, mBank, MultiBank), Alior Bank (w tym dawny BPH SA), Raiffeisen Polbank, BGŻ BNP Paribas oraz Millennium Bank. Na rachunki prowadzone w wyżej wymienionych bankach środki trafiają w ciągu do 30 minut, co dotyczy również wpłaty do portfela w Gieldawalut.com dokonywanej z banku zintegrowanego z platformą.

W przypadku grupy mBank czas realizacji przelewów jest dłuższy – może wynosić kilka godzin do pełnego dnia roboczego i obowiązują tutaj opłaty: 5 zł dla waluty EUR oraz 10 zł dla walut: CHF, GBP i USD.

W ramach pozostałych banków (innych niż partnerskie) przelewy w PLN trwają do 5 godzin roboczych, przelewy walutowe EUR do 1 dnia roboczego, zaś pozostałe waluty księgowane są do 3 dni roboczych.

Oferujemy również naszym Klientom  biznesowym oraz indywidualnym ekspresowe wypłaty waluty EUR w systemie Target. Usługa ta ma ogólnoświatowy zasięg, dotyczy obsługi wszystkich rachunków w Polsce i za granicą. Wysyłając EUR w systemie Target przelew dociera do odbiorcy w ciągu kilkudziesięciu minut.

Certyfikaty

Dlaczego Gieldawalut.com

  • Oszczędności do 9% na wymianach
  • Wymiany walut online przez 24h/7 dni
  • Automatyczne rozksięgowanie środków

Więcej o Gieldawalut.com?

Gieldawalut.com to zaawansowana technologicznie, nowoczesna i bezpieczna platforma umożliwiająca wymianę walut przez Internet. Kupując np. 10 000 euro można oszczędzić nawet kilka tysięcy złotych.

Sprawdź