Jakie prowizje pobierają banki?

Przy realizowaniu wpłat oraz wypłat waluty ponosicie Państwo koszt wykonania przelewu, który uzależniony jest od cen narzuconych przez dany bank. Odejmujemy go od przekazywanej przez Was kwoty. W ramach banków zintegrowanych z Gieldawalut.com: Alior Bank (dawny BPH SA), PEKAO SA, BZ WBK (dawny Kredyt Bank), PKO BP (dawny Nordea Bank) , grupa mBank (BRE Bank, mBank, MultiBank)*  oraz Raiffeisen Polbank przelewy realizowane są bezpłatnie.

*Bezpłatne przelewy w ramach banków partnerskich nie dotyczą grupy mBank (BRE Bank, mBank, Multi Bank). Pobierane są tutaj opłaty: 5 zł dla waluty EUR oraz 10 zł dla walut: GBP, CHF oraz USD.

Jeżeli posiadacie Państwo rachunek w banku, w którym Gieldawalut.com nie posiada konta (rachunki należące do pozostałych banków nie zintegrowanych z platformą), prosimy sprawdzić aktualne koszty nadania i przyjęcia przelewu w cenniku swojego banku. Warto wiedzieć, że niektóre banki pobierają opłatę za przyjmowanie przelewów walutowych.

Więcej informacji na temat opłat znajdziecie Państwo w odpowiedzi na pytanie: Ile kosztuje korzystanie z Gieldawalut.com?

Certyfikaty

Dlaczego Gieldawalut.com

  • Oszczędności do 9% na wymianach
  • Wymiany walut online przez 24h/7 dni
  • Automatyczne rozksięgowanie środków

Więcej o Gieldawalut.com?

Gieldawalut.com to zaawansowana technologicznie, nowoczesna i bezpieczna platforma umożliwiająca wymianę walut przez Internet. Kupując np. 10 000 euro można oszczędzić nawet kilka tysięcy złotych.

Sprawdź