Jak długo trwają wpłaty i wypłaty z portfela?

Orientacyjny czas oczekiwania przedstawia poniższa tabela:

Orientacyjny czas oczekiwania na przelewWpłaty do Gieldawalut.com

Dotyczy wpłat zleconych w dni robocze, w godzinach 8-17

Wypłaty z Gieldawalut.com

Dotyczy wypłat zleconych w dni robocze, w godzinach 8-17

WALUTY

PLN, EUR, USD, GBP, CHF, RUB

    PLN, EUR, USD, GBP, CHF, RUB

BZ WBK (dawny Kredyt Bank), PKO BP (dawny Nordea Bank), PEKAO S.A., ALIOR (dawny BPH S.A.), Raiffeisen Polbank

30 minut

30 minut

mBank (dawny mBank i Multibank)

30 minut  PLN

2h – 4h  EUR, USD, GBP, CHF, RUB

w tym samym dniu roboczym

Inne BankiPLN  5-6h

EUR 1 dzień roboczy

USD, GBP, CHF, RUB

do 3 dni roboczych

PLN  5-6h

EUR 1 dzień roboczy

USD, GBP, CHF, RUB

do 3 dni roboczych

Wypłata waluty CHF, USD, GBP do innego banku niż BZ WBK (dawny Kredyt Bank), PKO BP (dawny Nordea Bank), PEKAO S.A., ALIOR (dawny BPH S.A.), mBank (dawny mBank i Multibank) oraz do Raiffeisen Polbank realizowana jest przelewem z terminem transferu środków D+2, jest to najtańszy przelew w którym środki zlecone do wysłania w danym dniu roboczym do godz. 15.00 np. w poniedziałek trafić powinny na konto odbiorcy do końca drugiego dnia po wysłaniu czyli w środę.

Wypłata waluty EUR do innego banku niż BZ WBK (dawny Kredyt Bank), PKO BP (dawny Nordea Bank), PEKAO S.A., ALIOR (dawny BPH S.A.), mBank (dawny mBank i Multibank) oraz do Raiffeisen Polbank realizowana jest przelewem z terminem transferu środków D+1

Podany czas jest orientacyjny i nie uwzględnia opóźnieni ze strony banków. W wyjątkowych przypadkach czas księgowania może się wydłużyć do 12 godzin. Przelewy zlecone w dni wolne od pracy lub w nocy mogą zostać zrealizowane w najbliższym dniu roboczym.

Wpłata środków do portfela w Gieldawalut.com jest pierwszym krokiem zmierzającym do wymiany walut. Wpłata polega na dokonaniu przelewu na odpowiednie konto bankowe w Gieldawalut.com. Środki wpłacone do portfela są księgowane automatycznie 24/7 dni.

Aby wpłacić środki do portfela Gieldawalut.com, proszę przejść do strony:

Gieldawalut.com, następnie zalogować się oraz przejść do zakładki Wpłaty. Po dokonaniu wyboru waluty, którą chcecie Państwo wpłacić oraz z jakiego Banku, otrzymacie dokładne dane do wykonania przelewu ze swojego rachunku na rachunek Gieldawalut.com.

Uwaga!

Proszę zwrócić uwagę czy środki są wpłacane na odpowiednie konto do Gieldawalut.com.

Podanie tytułu przelewu innego niż wskazany przez Gieldawalut.com może opóźnić księgowanie środków wpłacanych do portfela.

 

Certyfikaty

Dlaczego Gieldawalut.com

  • Oszczędności do 9% na wymianach
  • Wymiany walut online przez 24h/7 dni
  • Automatyczne rozksięgowanie środków

Więcej o Gieldawalut.com?

Gieldawalut.com to zaawansowana technologicznie, nowoczesna i bezpieczna platforma umożliwiająca wymianę walut przez Internet. Kupując np. 10 000 euro można oszczędzić nawet kilka tysięcy złotych.

Sprawdź