Ile kosztuje korzystanie z Gieldawalut.com?

Utrzymanie konta w Gieldawalut.com jest bezpłatne. Jedynie od zrealizowanej transakcji pobieramy prowizję tytułem pośrednictwa, która wynosi tylko 0,2 %. Kwota prowizji jest naliczana od wartości kwoty przewalutowania. Ponadto 0,2 % to opłata maksymalna, w zależności od generowanego obrotu w ciągu miesiąca prowizja może być niższa.

Kwoty prowizji uzależnione od miesięcznych obrotów na koncie:

– obrót do 200 000 PLN: prowizja 0,2%
– obrót od 200 000 do 1 mln PLN: prowizja 0,15% (rabat 25%)
– obrót od 1 mln do 3 mln PLN: prowizja 0,1% (rabat 50%)
– obrót powyżej 3 mln PLN: prowizja 0,08 % (rabat 60%)

Przelewy w walucie PLN zarówno wpłaty do Gieldawalut.com jak i wypłaty są bezpłatne w obrębie wszystkich banków.

Nic nie płacicie Państwo także za przelewy walutowe w ramach banków zintegrowanych z platformą Gieldawalut.com.

Poza bankami partnerskimi wypłaty środków kosztują odpowiednio: EUR zawsze 5 zł, USD, GBP, RUB  oraz CHF 9 zł.

W ramach grupy mBank (BRE Bank, mBank, MultiBank) występują opłaty za przelewy bankowe: 5 zł dla waluty EUR i 10 zł dla walut CHF, USD, GBP.

Informujemy, iż niezależnie od nas w niektórych bankach odebranie przelewu walutowego może być płatne. Ewentualną opłatę pobiera dany Bank, co należy sprawdzić na stronie Banku, do którego wysyłacie Państwo przelew.

Wypłata walut CHF, EUR, GBP, RUB  oraz USD poza bankami zintegrowanymi z Gieldawalut.com, czyli: Alior Bank (w tym dawny BPH SA), PEKAO SA, BZ WBK (w tym dawny Kredyt Bank), PKO BP (w tym dawny Nordea Bank), grupa mBank,Raiffeisen Polbank, BGŻ BNP Paribas oraz Millennium Bank realizowana jest przelewem z terminem transferu środków D+2. Jest to najtańsza opcja przelewu, w ramach którego środki zlecone do wysłania w danym dniu roboczym do godziny 15:00, np. w poniedziałek, powinny trafić na rachunek odbiorcy do końca drugiego dnia po wysłaniu czyli w środę.

Wypłata waluty EUR poza bankami zintegrowanymi z Gieldawalut.com: Alior Bank (w tym dawny BPH SA), PEKAO SA, BZ WBK (w tym dawny Kredyt Bank), PKO BP (w tym dawny Nordea Bank), grupa mBank, Raiffeisen Polbank, BGŻ BNP Paribas oraz Millennium Bank realizowana jest przelewem z terminem transferu środków D+1, co w praktyce oznacza, że przelew wysyłany w danym dniu roboczym powinien na koncie odbiorcy znaleźć się następnego dnia.

 

Certyfikaty

Dlaczego Gieldawalut.com

  • Oszczędności do 9% na wymianach
  • Wymiany walut online przez 24h/7 dni
  • Automatyczne rozksięgowanie środków

Więcej o Gieldawalut.com?

Gieldawalut.com to zaawansowana technologicznie, nowoczesna i bezpieczna platforma umożliwiająca wymianę walut przez Internet. Kupując np. 10 000 euro można oszczędzić nawet kilka tysięcy złotych.

Sprawdź