W jaki sposób mogę otrzymać fakturę za usługi?

Dowód dokonania przez Państwa transakcji w postaci faktury VAT udostępniamy, w formie elektronicznej, w pliku PDF do pobrania i wydrukowania. Aby uzyskać dostęp do faktury należy zalogować się w Gieldawalut.com i wejść w zakładkę „Historia transakcji i operacji”. Państwa faktury są tam zapisane na karcie „Opłaty transakcyjne”. Faktury VAT są generowane wraz z każdym nowym miesiącem za miesiąc poprzedni w postaci zbiorczej do 1-go każdego miesiąca.

Fakturę otrzymuje każdy Użytkownik, nie tylko biznesowy. Dokument zawiera dane zapisane przez Państwa podczas rejestracji.

Aby ułatwić Państwu rozliczenie podatkowe, faktury odnoszące się do transakcji w obcych walutach od razu przeliczane są na PLN po średnim kursie NBP z poprzedniego dnia roboczego, zgodnie z regulacją art. 30 ust. 2 ustawy o rachunkowości.

Certyfikaty

Dlaczego Gieldawalut.com

  • Oszczędności do 9% na wymianach
  • Wymiany walut online przez 24h/7 dni
  • Automatyczne rozksięgowanie środków

Więcej o Gieldawalut.com?

Gieldawalut.com to zaawansowana technologicznie, nowoczesna i bezpieczna platforma umożliwiająca wymianę walut przez Internet. Kupując np. 10 000 euro można oszczędzić nawet kilka tysięcy złotych.

Sprawdź