W jaki sposób mogę zmienić swój numer telefonu?

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że zmiana numeru telefonu czy operatora sieci komórkowej zdarzyć się może każdemu. Ważne jest jednak żeby pamiętali Państwo, aby w profilu Gieldawalut.com widniał aktualny numer kontaktowy, gdyż bez niego korzystanie z pełnej  funkcjonalności serwisu nie będzie możliwe (np. dokonanie wypłaty wymaga potwierdzenia kodem SMS, przychodzącym na aktualny numer telefonu). Dlatego każdemu z naszych Użytkowników udostępniamy opcję aktualizowania danych i zarazem prosimy abyście Państwo na bieżąco dokonywali ewentualnych zmian.

Zmiana numeru telefonu zajmie tylko chwilę. Po zalogowaniu się w Gieldawalut.com wystarczy wejść w zakładkę „Moje dane i konta bankowe”. Tam będą znajdowały się aktualne dane wraz z numerem telefonu, podanym podczas rejestracji. Obok wyświetla się przycisk „Zmień”- klikamy, wpisujemy nowy numer kontaktowy i zatwierdzamy przyciskiem „Potwierdź”.  Dokonana w ten sposób dyspozycja zmiany numeru telefonu komórkowego powoduje unieważnienie poprzedniego, a więc kody autoryzacyjne w postaci SMS będą od tej pory wysyłane na nowy numer.

Jeżeli Państwa numer należy do polskiego operatora, nie wprowadzacie prefiksu kraju. Gdy natomiast numer telefonu należy do operatora zagranicznego, należy go poprzedzić prefiksem danego kraju ze znakiem +.

Certyfikaty

Dlaczego Gieldawalut.com

  • Oszczędności do 9% na wymianach
  • Wymiany walut online przez 24h/7 dni
  • Automatyczne rozksięgowanie środków

Więcej o Gieldawalut.com?

Gieldawalut.com to zaawansowana technologicznie, nowoczesna i bezpieczna platforma umożliwiająca wymianę walut przez Internet. Kupując np. 10 000 euro można oszczędzić nawet kilka tysięcy złotych.

Sprawdź