Czy muszę posiadać konto walutowe, aby korzystać?

Tak, posiadanie konta walutowego jest konieczne do dokonywania wypłat waluty zakupionej w Gieldawalut.com. Numer takiego rachunku (w walucie EUR, USD, CHF, GBP, RUB) w każdej chwili można dodać do swoich danych w profilu. Najpraktyczniej jest posiadać konto walutowe w tym samym banku, w którym macie już Państwo rachunek w PLN, gdyż usprawnia to przelewy (wpłaty i wypłaty) pomiędzy Waszym bankiem, a Gieldawalut.com.  Szybciej zasilicie dzięki temu portfel jak również dokonacie wypłaty środków.

Korzystną opcją jest także posiadanie konta (zarówno w PLN jak i walutowego) w bankach, z którymi platforma Gieldawalut.com jest zintegrowana. Do banków zintegrowanych z Gieldawalut.com należą: PEKAO SA, PKO BP (w tym dawny Nordea Bank), BZ WBK (w tym były Kredyt Bank), grupa mBank (dawniej BRE BANK i Multi Bank)*, Alior Bank ( w tym dawny BPH SA), Raiffeisen Polbank, BGŻ BNP Paribas oraz Millennium Bank.

W ramach tych banków zintegrowanych z Gieldawalut.com przelewy waluty trwają do 30 minut i są bezpłatne. Wyjątek stanowi mBank (w grupie dawny BRE BANK i MultiBank).

W sprawie opłat prosimy zapoznać się z odpowiedzią na pytanie: Ile kosztuje korzystanie z Gieldawalut.com?

Certyfikaty

Dlaczego Gieldawalut.com

  • Oszczędności do 9% na wymianach
  • Wymiany walut online przez 24h/7 dni
  • Automatyczne rozksięgowanie środków

Więcej o Gieldawalut.com?

Gieldawalut.com to zaawansowana technologicznie, nowoczesna i bezpieczna platforma umożliwiająca wymianę walut przez Internet. Kupując np. 10 000 euro można oszczędzić nawet kilka tysięcy złotych.

Sprawdź