Dlaczego moje dane podane przy Rejestracji muszą być poprawne?

Poprawność danych, które zamieszczasz w formularzu podczas rejestracji jest niezwykle ważne dlatego, że warunkuje możliwości korzystania z funkcjonalności Gieldawalut.com. Gdy np. wpłacasz środki do Gieldawalut.com, dane wpłacającego są porównywane z danymi, pozostawionymi przy procesie rejestracji. Jeśli są one zgodne, księgowanie środków następuje automatycznie, co oznacza natychmiastowe zasilenie portfela.

W przypadku gdy zaistnieje rozbieżność danych, przelew Klienta trafia na tzw. konto techniczne, dla bezpieczeństwa, celem weryfikacji danych i wyjaśnienia wpłaty. Sytuacja taka skutkuje wydłużeniem procesu księgowania środków na koncie Klienta.

Równie istotną rolę na dalszym etapie współpracy z platformą Gieldawalut.com, mają poprawny numer telefonu oraz adres e-mail, ponieważ na telefon komórkowy będą wysyłane kody SMS potwierdzające wypłaty środków, a na skrzynkę mailową powiadomienia o zleconych oraz zrealizowanych transakcjach.  Jeżeli numer kontaktowy lub adres e-mail ulegnie zmianie prosimy o aktualizację danych w profilu użytkownika.

Certyfikaty

Dlaczego Gieldawalut.com

  • Oszczędności do 9% na wymianach
  • Wymiany walut online przez 24h/7 dni
  • Automatyczne rozksięgowanie środków

Więcej o Gieldawalut.com?

Gieldawalut.com to zaawansowana technologicznie, nowoczesna i bezpieczna platforma umożliwiająca wymianę walut przez Internet. Kupując np. 10 000 euro można oszczędzić nawet kilka tysięcy złotych.

Sprawdź