Do czego jest mi potrzebny indywidulany tytuł przelewu zaczynający się od GW…?

Każdy zarejestrowany Użytkownik Gieldawalut.com automatycznie otrzymuje przypisany do swojego konta raz na zawsze indywidualny tytuł przelewu, zaczynający się od GW…, który składa się z ciągu znaków. Podczas korzystania z serwisu Gieldawalut.com indywidualny tytuł przelewu jest bardzo ważny, ponieważ znajdując się w dowolnym miejscu na świecie możecie Państwo wskazać swój indywidualny tytuł wraz z numerem rachunku bankowego i środki dotrą do Gieldawalut.com. Powiadomienie o tym fakcie otrzymacie w formie wiadomości SMS, wysłanej od nas na Wasz numer telefonu komórkowego oraz skrzynkę e-mail.  Po zasileniu portfela możecie dysponować pieniędzmi w dowolny sposób, częściowo lub w całości wymieniając walutę po wybranym kursie oraz wypłacając środki na wskazany rachunek krajowy bądź zagraniczny. Każdą z tych czynności możecie wykonać gdy tylko chcecie, bowiem jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę/7 dni w tygodniu.

Jeśli posiadacie kartę bankomatową przypisaną do konta walutowego, po przekazaniu pieniędzy na to konto, możecie wypłacić walutę w gotówce z bankomatu za granicą, co stanowi oszczędne i praktyczne rozwiązanie.

Reasumując: indywidualny tytuł przelewu wygenerowany dla Państwa przez Gieldawalut.com umożliwia szybką, odbywającą się automatycznie, wiarygodną identyfikację wpłaty. Dlatego ważne jest, aby indywidualny tytuł przelewu został przez Was wpisany poprawnie przy realizacji przelewu środków do Gieldawalut.com. Indywidualny tytuł przelewu prosimy wpisać u siebie w banku w rubryce „Tytuł”.

Certyfikaty

Dlaczego Gieldawalut.com

  • Oszczędności do 9% na wymianach
  • Wymiany walut online przez 24h/7 dni
  • Automatyczne rozksięgowanie środków

Więcej o Gieldawalut.com?

Gieldawalut.com to zaawansowana technologicznie, nowoczesna i bezpieczna platforma umożliwiająca wymianę walut przez Internet. Kupując np. 10 000 euro można oszczędzić nawet kilka tysięcy złotych.

Sprawdź