Do czego jest mi potrzebny indywidulany tytuł przelewu zaczynający się od GW…?

Każdy zarejestrowany użytkownik Gieldawalut.com automatycznie otrzymuje przypisany do swojego konta raz na zawsze indywidualny tytuł przelewu, zaczynający się od GW…, który składa się z ciągu znaków.

Podczas korzystania z serwisu Gieldawalut.com indywidualny tytuł przelewu jest bardzo ważny. Skraca czas oraz pozwala na automatyczne zaksięgowanie środków.

W momencie gdy środki dotrą poinformujemy Cię SMSem oraz wiadomością e-mail. Po zasileniu portfela możesz dysponować pieniędzmi w dowolny sposób wymieniając walutę po wybranym kursie oraz wypłacając środki na wskazany rachunek krajowy bądź zagraniczny. Każdą z tych czynności możesz wykonać gdy tylko chcesz, jesteśmy do dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Co się stanie jeżeli nie wpiszę indywidualnego tytułu zaczynającego się od GW?

Prosimy o przesłanie potwierdzenia wykonania przelewu na adres pomoc@gieldawalut.com z maila, który stanowi Login do konta w serwisie Gieldawalut.com

Czy przy kolejnych wpłatach mogę się posłużyć tym samym tytułem przelewu?

Tak. Indywidualny tytuł przelewu jest stały i niezmienny.

Certyfikaty

Dlaczego Gieldawalut.com

  • Oszczędności do 9% na wymianach
  • Wymiany walut online przez 24h/7 dni
  • Automatyczne rozksięgowanie środków

Więcej o Gieldawalut.com?

Gieldawalut.com to zaawansowana technologicznie, nowoczesna i bezpieczna platforma umożliwiająca wymianę walut przez Internet. Kupując np. 10 000 euro można oszczędzić nawet kilka tysięcy złotych.

Sprawdź