Jak najszybciej wpłacić i wypłacić pieniądze?

Wpłaty jak również wypłaty  najszybciej realizowane są w ramach banków zintegrowanych z platformą Gieldawalut.com, a więc: BZ WBK  (w tym dawny Kredyt Bank), PEKAO SA, PKO BP (w tym dawny Nordea Bank), obecny mBank (w grupie dawny BRE BANK i Multi Bank), Alior Bank (w tym dawny BPH SA), Raiffeisen Polbank, BGŻ BNP Paribas oraz Millennium Bank. Przelewy na rachunki w obrębie wyżej wymienionych banków trwają około 30 minut.

Dla Klientów platformy tak samo biznesowych jak i indywidualnych przygotowaliśmy również wyjątkowo praktyczną ofertę: ekspresowe wypłaty waluty EUR w systemie Target Ekspres, który ma ogólnoświatowy zasięg (do wszystkich banków w Polsce i za granicą).  W systemie Target Ekspres przelew EUR z GIeldawalut.com na dowolny rachunek trwa zaledwie do kilkudziesięciu minut.

Odnośnie kosztów przelewu ekspresowego zapraszamy do zapoznania się z odpowiedzią na pytanie: Ile kosztuje wysłanie waluty w trybie ekspresowym?

Certyfikaty

Dlaczego Gieldawalut.com

  • Oszczędności do 9% na wymianach
  • Wymiany walut online przez 24h/7 dni
  • Automatyczne rozksięgowanie środków

Więcej o Gieldawalut.com?

Gieldawalut.com to zaawansowana technologicznie, nowoczesna i bezpieczna platforma umożliwiająca wymianę walut przez Internet. Kupując np. 10 000 euro można oszczędzić nawet kilka tysięcy złotych.

Sprawdź