Jak założyć konto w Gieldawalut.com?

Założenie konta w Gieldawalut.com jest procesem w pełni zautomatyzowanym, którego dokonacie Państwo przez Internet w przeciągu chwili. Można to zrobić w każdym momencie, z każdego miejsca, całkowicie bezpłatnie. Wystarczy dokonać rejestracji, która jest bezpłatna. Możecie Państwo założyć konto firmowe albo indywidualne. W pierwszej kolejności odwiedzić  należy naszą stronę i poprawnie wypełnić formularz rejestracyjny „Załóż darmowe konto”. Następnie wystarczy podać adres e-mail oraz hasło i kliknąć w przycisk „Załóż konto”. Wtedy z serwisu Gieldawalut.com automatycznie zostaje wysłany na Państwa e-mail link aktywacyjny, w który należy kliknąć w celu potwierdzenia rejestracji. Od chwili potwierdzenia macie już pełny dostęp do funkcjonalności Gieldawalut.com. Możecie w dowolny sposób zarządzać swoim kontem, aktualizując dane, wpłacając środki, składając zlecenia wymiany waluty i dokonując wypłat na wskazany rachunek w Polsce bądź za granicą.

Ponadto, jeśli posiadacie Państwo lub otworzycie rachunek w banku, z którym współpracujemy, przelewy walutowe będą szybsze i bezpłatne! Do banków, w których posiadamy rachunki należą: Alior Bank (dawny BPH SA), PEKAO SA, BZ WBK (dawny Kredyt bank), PKO BP (dawny Nordea Bank), grupa mBank (BRE Bank, MultiBank, mBank), Raiffeisen Polbank, BGŻ BNP Paribas oraz Millennium Bank.

Informujemy, że w ramach grupy mBank (BRE Bank, MultiBank, mBank) występują opłaty za przelewy bankowe w wysokości 5 zł dla waluty EUR i 10 zł dla walut: CHF, GBP, USD.

Certyfikaty

Dlaczego Gieldawalut.com

  • Oszczędności do 9% na wymianach
  • Wymiany walut online przez 24h/7 dni
  • Automatyczne rozksięgowanie środków

Więcej o Gieldawalut.com?

Gieldawalut.com to zaawansowana technologicznie, nowoczesna i bezpieczna platforma umożliwiająca wymianę walut przez Internet. Kupując np. 10 000 euro można oszczędzić nawet kilka tysięcy złotych.

Sprawdź