Jak założyć konto w Gieldawalut.com?

Założenie konta w Gieldawalut.com jest procesem w pełni zautomatyzowanym, którego dokonasz przez Internet. Można to zrobić w każdym momencie, z każdego miejsca, całkowicie bezpłatnie.

Załóż konto firmowe albo indywidualne.

W celu rozpoczęcia procesu zakładania konta, kliknij przycisk Załóż bezpieczne konto, który znajduje się w prawym górnym rogu strony.

Wpisz:

  1. Adres e-mail, który będzie stanowił Twój login do serwisu Gieldawalut.com;
  2. Hasło, z uwagi na bezpieczeństwo nie udostępniaj swojego hasła osobom trzecim.

Przeczytaj dokładnie regulamin oraz politykę prywatności. Jeśli się z nimi zgadzasz, zaznacz pole: Akceptuję Regulamin i Politykę Prywatności

Jesteś zainteresowany otrzymywaniem naszych informacji handlowych, wybierz pole Chcę otrzymywać newsletter i informacje o promocjach.

Na adres e-mail, który został podany, otrzymasz wiadomość służącą do aktywacji konta. Pamiętaj, że link aktywacyjny jest ważny przez 24 godziny od momentu otrzymania wiadomości

Od chwili potwierdzenia masz już pełny dostęp do funkcjonalności Gieldawalut.com. Możesz w dowolny sposób zarządzać swoim kontem, aktualizując dane, wpłacając środki, składając zlecenia wymiany waluty i dokonując wypłat na wskazany rachunek w Polsce bądź za granicą.

Certyfikaty

Dlaczego Gieldawalut.com

  • Oszczędności do 9% na wymianach
  • Wymiany walut online przez 24h/7 dni
  • Automatyczne rozksięgowanie środków

Więcej o Gieldawalut.com?

Gieldawalut.com to zaawansowana technologicznie, nowoczesna i bezpieczna platforma umożliwiająca wymianę walut przez Internet. Kupując np. 10 000 euro można oszczędzić nawet kilka tysięcy złotych.

Sprawdź