Próba wyhamowania juana.

Ludowy Bank Chin wyhamował osłabienie juana. Chińskie media piszą o planach poluzowania przez władze restrykcji dotyczących zakupów aut, w tym wsparcia sektora „elektryków”.

Opublikowany wczoraj po południu indeks zaufania konsumentów Conference Board w sierpniu wyniosł 135,1 pkt., co jest nieznacznym spadkiem w porównaniu do lipca (135,8 pkt).

We wtorek polski rząd przyjął projekt budżetu na 2020r., który pierwszy raz w historii po transformacji ustrojowej z 1989r. zakłada zerowy deficyt.
Niestety nie są znane szczegóły dotyczące struktury dochodów i wydatków, co uniemożliwia analizę.

Japonia usunęła Koreę Południową z listy uprzywilejowanych partnerów handlowych. Powodem są rozmowy między Tokio, a Seulem o rekompensaty za zbrodnie japońskie z czasów II wojny światowej. Japońscy eksporterzy będą teraz musieli uzyskiwać specjalne zgody na handel swoich towarów.

O godzinie 13:00: kurs euro (EUR) – 4,3829, kurs dolara (USD) – 3,9506, kurs franka (CHF) – 4,0271, kurs funta (GBP) – 4,8233

Ekspert Gieldawalut.com

Certyfikaty

Dlaczego Gieldawalut.com

  • Oszczędności do 9% na wymianach
  • Wymiany walut online przez 24h/7 dni
  • Automatyczne rozksięgowanie środków

Więcej o Gieldawalut.com?

Gieldawalut.com to zaawansowana technologicznie, nowoczesna i bezpieczna platforma umożliwiająca wymianę walut przez Internet. Kupując np. 10 000 euro można oszczędzić nawet kilka tysięcy złotych.

Sprawdź