Czy mogę wymienić walutę w dni wolne od pracy?

Gieldawalut.com jest do dyspozycji 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Transakcji i operacji możecie więc dokonywać również w weekendy i święta.

Jednocześnie informujemy, że  spośród banków zintegrowanych z platformą tylko Santander Bank Polska i PKO BP umożliwiają realizowanie wpłat i wypłat w dniach wolnych od pracy. Jeśli dokonasz wpłaty w sobotę lub niedzielę z Santander Bank Polska (dawny BZ WBK) lub PKO BP (w tym dawny Nordea Bank, INTELIGO), przelew już za kilkadziesiąt minut będzie zaksięgowany w Gieldawalut.com. Od razu po zasileniu portfela możesz złożyć zlecenie przewalutowania.

Pozostałe banki zintegrowane z Gieldawalut.com: Alior Bank (T-Mobile Usługi Bankowe oraz dawny BPH SA), PEKAO SA, grupa mBank (BRE Bank, mBank, MultiBank), Raiffeisen Polbank, BGŻ BNP Paribas oraz Millennium Bank umożliwiają realizowanie szybkich wpłat i wypłat wyłącznie w dni robocze. W praktyce oznacza to, że dyspozycja wypłaty środków zlecona w weekend lub święto zakwalifikowana zostanie na następny dzień roboczy.

Certyfikaty

Dlaczego Gieldawalut.com

  • Oszczędności do 9% na wymianach
  • Wymiany walut online przez 24h/7 dni
  • Automatyczne rozksięgowanie środków

Więcej o Gieldawalut.com?

Gieldawalut.com to zaawansowana technologicznie, nowoczesna i bezpieczna platforma umożliwiająca wymianę walut przez Internet. Kupując np. 10 000 euro można oszczędzić nawet kilka tysięcy złotych.

Sprawdź