Czy mogę wymienić walutę w dni wolne od pracy?

Oczywiście, Gieldawalut.com jest do Państwa dyspozycji zawsze, 24 godziny ba dobę, przez 7 dni w tygodniu. Transakcji i operacji możecie więc dokonywać również w weekendy i święta.

Jednocześnie informujemy, że  spośród banków zintegrowanych z platformą tylko BZ WBK i PKO BP umożliwiają realizowanie wpłat i wypłat w dniach wolnych od pracy. Jeśli dokonacie Państwo wpłaty w sobotę lub niedzielę z banku BZ WBK (dawny Kredyt Bank) lub PKO BP (w tym dawny Nordea Bank), przelew już za kilkadziesiąt minut będzie zaksięgowany w Gieldawalut.com. Od razu po zasileniu portfela możecie złożyć zlecenie przewalutowania. Jeżeli zależy Państwu na błyskawicznej wymianie waluty, prosimy wybrać kurs najlepszy dostępny.

Pozostałe banki zintegrowane z Gieldawalut.com: Alior Bank (dawny BPH SA), PEKAO SA, grupa mBank (BRE Bank, mBank, MiltiBank), Raiffeisen Polbank, BGŻ BNP Paribas oraz Millennium Bank umożliwiają realizowanie szybkich wpłat i wypłat wyłącznie w dni robocze, gdyż obsługują przelewy z terminem transferu środków D+1. W praktyce oznacza to, że dyspozycja wypłaty środków zlecona w weekend lub święto z innych banków niż BZ WBK (dawny Kredyt Bank) oraz PKO BP (dawny Nordea Bank) zakwalifikowana zostanie na następny dzień roboczy.

Certyfikaty

Dlaczego Gieldawalut.com

  • Oszczędności do 9% na wymianach
  • Wymiany walut online przez 24h/7 dni
  • Automatyczne rozksięgowanie środków

Więcej o Gieldawalut.com?

Gieldawalut.com to zaawansowana technologicznie, nowoczesna i bezpieczna platforma umożliwiająca wymianę walut przez Internet. Kupując np. 10 000 euro można oszczędzić nawet kilka tysięcy złotych.

Sprawdź