Jak zlecić wypłatę środków z Gieldawalut.com?

Krok 1  wybór waluty, konta oraz kwoty do wypłaty.

Po zalogowaniu się w Gieldawalut.com w zakładce „Moja Gieldawalut, wpłaty i wypłaty”  wybieramy opcję „Wypłaty”, następnie wskazujmy walutę do przelewu , dokonujemy wyboru konta bankowego, na które mają zostać przesłane środki oraz wpisujemy  kwotę do wypłaty i klikamy przycisk „Wypłać pieniądze”

Krok 2  SMS KOD

Na Państwa numer telefonu komórkowego, który został podany podczas rejestracji zostanie przesłany SMS KOD. Zapisujecie go Państwo w polu „Wprowadź SMS KOD” i potwierdzacie wypłatę środków klikając przycisk „Akceptuj”.

Krok 3  Zakończenie

Po wykonaniu kroków opisanych powyżej (łącznie z akceptacją zlecenia wypłaty) na stronie wyświetli się komunikat potwierdzający przyjęcie transakcji do realizacji: „Dziękujemy za złożenie dyspozycji wypłaty środków”. Na Państwa adres e-mail niezwłocznie wyślemy potwierdzenie zrealizowania wypłaty.

Certyfikaty

Dlaczego Gieldawalut.com

  • Oszczędności do 9% na wymianach
  • Wymiany walut online przez 24h/7 dni
  • Automatyczne rozksięgowanie środków

Więcej o Gieldawalut.com?

Gieldawalut.com to zaawansowana technologicznie, nowoczesna i bezpieczna platforma umożliwiająca wymianę walut przez Internet. Kupując np. 10 000 euro można oszczędzić nawet kilka tysięcy złotych.

Sprawdź