Na czym polega wymiana po kursie własnym, jak ją zlecić i ile czasu trwa?

Wymiana waluty po kursie własnym daje elastyczną możliwość przedłożenia własnej propozycji kursu po jakim chcesz dokonać przewalutowania.  Polecamy tę opcję klientom, którzy są gotowi poczekać na sfinalizowanie transakcji. Czas oczekiwania wynika z konieczności pojawienia się oferty przeciwstawnej (innego użytkownika lub kilku użytkowników), może to trwać kilka godzin lub dłużej.

Aby zlecić wymianę po kursie własnym, po zalogowaniu się w Gieldawalut.com  należy wejść w zakładkę Nowe zlecenie wymiany, następnie wskazać parę walutową do wymiany, np. PLN/USD, wpisać kwotę i wybrać KURS WŁASNY.

Czy mogę zmienić już złożone zlecenie?

Sfinalizowanego zlecenia nie da się anulować, natomiast jeśli zlecenie składa się z cząstkowych kwot (w przypadku wymiany po kursie własnym), anulowaniu podlegają kwoty, które nie zostały jeszcze wymienione. Aby sprawdzić status danego zlecenia, jak również je anulować, należy skorzystać z karty Historia transakcji i operacji oraz opcji Anuluj zlecenie. Jeżeli status Waszego zlecenia wynosi 0%, można anulować całość.

Uwaga: W przypadku anulowania oferty jedynym kosztem mogącym wystąpić jest koszt przelewu wypłaty środków na rachunek innego banku zgodnie z dyspozycją. Samo anulowanie zlecenia jest całkowicie bezpłatne.

Certyfikaty

Dlaczego Gieldawalut.com

  • Oszczędności do 9% na wymianach
  • Wymiany walut online przez 24h/7 dni
  • Automatyczne rozksięgowanie środków

Więcej o Gieldawalut.com?

Gieldawalut.com to zaawansowana technologicznie, nowoczesna i bezpieczna platforma umożliwiająca wymianę walut przez Internet. Kupując np. 10 000 euro można oszczędzić nawet kilka tysięcy złotych.

Sprawdź