Na czym polega wymiana po kursie własnym, jak ją zlecić i ile czasu trwa?

Wymiana waluty po kursie własnym daje Państwu elastyczną możliwość przedłożenia własnej propozycji kursu po jakim chcecie dokonać przewalutowania.  Polecamy tę opcję Klientom, którzy są gotowi poczekać na sfinalizowanie transakcji i zarazem chcą możliwie najkorzystniej wymienić walutę. Czas oczekiwania wynika z konieczności pojawienia się oferty przeciwstawnej (innego  Użytkownika lub kilku Użytkowników), może to trwać kilka godzin lub dłużej.

Aby zlecić wymianę po kursie własnym, po zalogowaniu się w Gieldawalut.com  należy wejść w zakładkę „Nowe zlecenie wymiany”, następnie wskazać parę walutową do wymiany, np. PLN/USD, wpisać kwotę i wybrać kurs „najlepszy dostępny”. Kolejno trzeba dokonać akceptacji dodania nowego zlecenia klikając przycisk „Akceptuj”. Od tej chwili Państwa zlecenie wymiany figuruje jako otwarte czyli w trakcie realizacji. Gdy pojawi się oferta przeciwstawna i zostanie ono sfinalizowane, automatycznie otrzymacie Państwo powiadomienie o tym fakcie na swój adres e-mail.

Certyfikaty

Dlaczego Gieldawalut.com

  • Oszczędności do 9% na wymianach
  • Wymiany walut online przez 24h/7 dni
  • Automatyczne rozksięgowanie środków

Więcej o Gieldawalut.com?

Gieldawalut.com to zaawansowana technologicznie, nowoczesna i bezpieczna platforma umożliwiająca wymianę walut przez Internet. Kupując np. 10 000 euro można oszczędzić nawet kilka tysięcy złotych.

Sprawdź