W jaki sposób dokonam wymiany z Gieldawalut?

Wymiany waluty w Gieldawalut.com dokonać może tylko zarejestrowany użytkownik. Aby zlecić wymianę należy zalogować się na platformie i skorzystać z karty „Nowe zlecenie wymiany”.

Wskaż parę walutową zlecaną do wymiany, np.: PLN/EUR czy EUR/PLN, następnie wpisz kwotę do wymiany lub zaznacz checkbox WYMIEŃ CAŁOŚĆ i wybierz kurs: najlepszy dostępny bądź kurs własny.

KURS NAJLEPSZY DOSTĘPNY.

Jeśli priorytetem jest czas, skorzystaj z najlepszego dostępnego kursu, gdyż zlecenie wymiany waluty zostanie wtedy zrealizowane automatycznie, a zakupiona waluta w przeciągu paru sekund znajdzie się w Twoim portfelu.

W przypadku kursu najlepszego dostępnego akceptacja jest jednoznaczna ze złożeniem dyspozycji natychmiastowej (automatycznej) wymiany waluty.

KURS WŁASNY.

Wybierając KURS WŁASNY wpisz kurs wymiany, który Cię interesuje. W ustaleniu najkorzystniejszego kursu pomogą Ci dane z tabelami ofert użytkowników Gieldawalut.com. Na końcu złóż zlecenie wymiany.

Pamiętaj! W zależności od ustalonego kursu może to wiązać się z dłuższym czasem oczekiwania na sfinalizowanie Twojego zlecenia wymiany waluty do kilku godzin lub nieco dłużej.

Akceptacja przy wyborze kursu własnego skutkuje tym, iż zlecenie jest w trakcie oczekiwania na realizację (status możesz  sprawdzić w Historii transakcji i operacji).

Po wskazaniu pary walutowej oraz kursu, dodanie nowego zlecenia odbywa się poprzez wybranie opcji AKCEPTUJ.

Certyfikaty

Dlaczego Gieldawalut.com

  • Oszczędności do 9% na wymianach
  • Wymiany walut online przez 24h/7 dni
  • Automatyczne rozksięgowanie środków

Więcej o Gieldawalut.com?

Gieldawalut.com to zaawansowana technologicznie, nowoczesna i bezpieczna platforma umożliwiająca wymianę walut przez Internet. Kupując np. 10 000 euro można oszczędzić nawet kilka tysięcy złotych.

Sprawdź