W jaki sposób dokonam wymiany z Gieldawalut?

Wymiany waluty w Gieldawalut.com dokonać może tylko zarejestrowany Użytkownik. Aby zlecić wymianę należy zalogować się na platformie i skorzystać z karty „Nowe zlecenie wymiany”.

Wskazujecie tam Państwo parę walutową zlecaną do wymiany, np.: PLN/EUR czy EUR/PLN, następnie wpisujecie kwotę do wymiany lub zaznaczacie opcję „wymień całość” i wybieracie kurs: najlepszy dostępny bądź kurs własny.

Jeśli priorytetem jest dla Państwa czas, polecamy skorzystać z najlepszego dostępnego kursu, gdyż zlecenie wymiany waluty zostanie wtedy zrealizowane automatycznie, a zakupiona waluta w przeciągu paru sekund znajdzie się w Waszym portfelu w Gieldawalut.com.

Wybór kursu własnego wiąże się natomiast z czasem oczekiwania na sfinalizowanie Waszego zlecenia wymiany waluty do kilku godzin lub nieco dłużej.

Po wskazaniu pary walutowej oraz kursu dodanie nowego zlecenia trzeba jeszcze zaakceptować- klikając przycisk „Akceptuj”.

W przypadku kursu najlepszego dostępnego akceptacja jest jednoznaczna ze złożeniem dyspozycji natychmiastowej (automatycznej) wymiany waluty. Akceptacja przy wyborze kursu własnego skutkuje tym, iż zlecenie jest w trakcie oczekiwania na realizację (status możecie Państwo sprawdzić w „Historii transakcji i operacji).

Certyfikaty

Dlaczego Gieldawalut.com

  • Oszczędności do 9% na wymianach
  • Wymiany walut online przez 24h/7 dni
  • Automatyczne rozksięgowanie środków

Więcej o Gieldawalut.com?

Gieldawalut.com to zaawansowana technologicznie, nowoczesna i bezpieczna platforma umożliwiająca wymianę walut przez Internet. Kupując np. 10 000 euro można oszczędzić nawet kilka tysięcy złotych.

Sprawdź